Vadi’den Sofralarınıza EN Doğal Ürünler

Burada Her Şey Doğal! Vadi Et ve Süt Ürünleri Resmen Açıldı!

20 yıldır Kocaeli’de yaşayan ve bugüne kadar yaptığı yatırımlarla adını bir markaya çeviren Cezmi Çiçek’in sahibi olduğu Vadi Et ve Süt ürünleri resmen açıldı. Açılışa ilgi yoğun oldu.

Vadi Besicilik, Vadi Tavuk Çiftliği, Gürpınar Su, Yuvacık Su ve Günebakan Kız Öğrenci Yurdu’nun sahibi olan Cezmi Çiçek, Kocaeli’nin ilk organik marketini hayatta geçirdi. 500 metrekarelik alan üzerine kurulan Vadi Et ve Süt Ürünleri, Başiskele ilçesi Yuvacık Yeşilyurt Mahallesi Galip Erenoğlu Caddesi TED Koleji karşısında resmen açıldı.

YOĞUN KATILIM

Açılışa Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti Başiskele Belediye Başkan Aday Adayı Yasin Özlü, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti İzmit Belediye Başkan Aday Adayları Ali Korkmaz, Zekeriya Özak, Veterinerler Odası Başkanı Orhan Altuntaş ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

‘BU DAHA BAŞLANGIÇ’

Açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın hayırlı bir yatırım olmasını dilerken, Vadi Et ve Süt Ürünleri sahibi Cezmi Çiçek, “Büyüme sözü vermiştim; bundan sonra daha çok büyüyeceğiz. Bugün ilk adımı attık. Bu daha başlangıç. Kocaeli’de iki üç tane daha büyük proje var. Şimdi onları hayata geçireceğiz. Kocaeli ve Türkiye’de ilk bir konsepti gerçekleştiriyoruz” dedi.

‘ARACIYI ORTADAN KALDIRDIM’

Kocaeli ve Türkiye’de ilk olan konsepti vurgulayan Çiçek,” Eti, sütü, yumurtayı ben üretiyorum. Hepsi doğal. Tarım Bakanlığı’ndan onayı ilk kez ben aldım. Bu benim için bir sevda bunu hep söylerdim. Bu da bunun en büyük hizmet ayağı. Ben burada aracıyı ortadan kaldırdım. Üretici ve tüketici yani Cumhurbaşkanımızın açıkladığı, devamlı söylemek istediği projenin ilk adımı burası. Burada üretici ve tüketici var arada hiç kimse yok” açıklamasında bulundu.

‘BİZİM KONTROLÜMÜZDE ÜRETİLİYOR’

Ürünlerin en uygunu ve en kalitelisi olduğunu söyleyen Çiçek, “ Bu durum fiyatlara da yansıyor. 34 lira kıyma, 39 lira kuşbaşı. Birinci sınıf ve Türkiye’nin hiçbir yerinde yok. Biz bir ilki gerçekleştirdik. Organik ballarımız, Malatya yöresel ürünlerimiz ve birçok ürün çeşidimiz var. Bunların hepsi bizim kontrolümüzde üretiliyor. 120 çeşit peynir, ette ve tavukta aklınıza gelen her şey var. Kocaeli’ye hayırlı olsun. İnşallah farklı bir projelerle daha geleceğiz” ifadelerinde bulundu.

’20 YILLIK BİRİKİMİM VAR’

Satılan ürünlerde iddialı olduğunu vurgulayan Çiçek,” Buranın alt yapısında Vadi Besicilik var, buranın altyapısında Gürpınar Su var, buranın alt yapısında benim 20 yıllık birikimim var. Buradaki ürünlerin tamamına kefilim. Yaşanabilecek en ufak sıkıntının sebebi de benim. Çünkü ben bu kadar iddialı bir şekilde söylüyorum bunu. Geçmişte yaşanan sıkıntıların biliyorsunuz çok büyük iddialarda bulunmuştum. Bu ürünlerde de çok iddialıyım, sattığım ürünlerde çok iddialıyım” dedi.

‘DAHA UCUZUNU BULANA BEDAVA’

Daha ucuzunu bulana bedava diyen Çiçek,” Kars’a kaz almak için, Malatya’ya gitmesinler, Erzincan’a gitmesinler, Çorum Kargı’ya tulum peyniri almak için gitmesinler, Konya Ereğli’ye obruk peyniri almaya gitmesinler, hepsi burada en kaliteli şekilde var. Fiyat politikasında en iddialıyım. Daha ucuzunu bulana bedava” diyerek konuşmasının sonlandırdı. 

Gerçekleştirilen konuşmaların ardından protokol birlikte kurdele keserek Vadi Et ve Süt Ürünleri’nin açılışını gerçekleştirdi.

Yeşilyurt Mah. Galip Erenoğlu Cad. TED Koleji Karşısı Başiskele / Yuvacık