Vadi’den Sofralarınıza EN Doğal Ürünler

Hem en kalitelisi hem de en ucuzu Vadi Et ve Süt Ürünleri’nde!

Yaptığı yatırımlarla adını sadece Kocaeli’ye değil Türkiye’ye duyuran Cezmi Çiçek’in prestij projem diye nitelendirdiği Vadi Et ve Süt Ürünleri’nde hem en kalitesini hem de ucuzunu bulabileceksiniz. Kıymanın kilosu 34 TL, kuşbaşının kilosu ise 39 TL’ye satılacak.

20 yıldır Kocaeli’de yaşayan ve bugüne kadar yaptığı yatırımlarla adını bir markaya çeviren Cezmi Çiçek, prestij projesini hayata getiriyor. Vadi Besicilik, Vadi Tavuk Çiftliği, Gürpınar Su, Yuvacık Su ve Günebakan Kız Öğrenci Yurdu’nun sahibi olan , şimdi de Kocaeli’nin ilk organik marketini hayata geçiriyor. Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçilen organik malzemelerin tadına doyamayacaksınız.

2 Milyonluk Yatırım

2 milyon TL’lilik bir yatırıma imza atan Cezmi Çiçek, Türkiye’nin dört bir yanına giderek organik tüm ürünleri bu işyerinde bir araya getirdi. 500 metrekarelik alan üzerine kurulan Vadi Et ve Süt Ürünleri, yarından itibaren Başiskele Yuvacık Yeşilyurt Mahallesi Galip Erenoğlu Caddesi TED Koleji karşısında satışa başlayacak. İşletmenin resmi açılışı ise 4 Ocak Salı günü saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

GEYİK ETİ, ÖRDEK ETİ, SÜLÜN ETİ 

Vadi Et ve Süt Ürünleri’nde satışa sunulan tüm ürünler birinci kalite ve tamamen organik. İşyerinde farklı lezzetleri de bulmak mümkün. Mesela Macaristan’dan getirilen geyik eti , tavşan eti, bıldırcın, sülün ve ördek eti gibi. Vadi Et ve Süt Ürünleri’nde satılacak farklı ürünler bununla da sınırlı değil; Mağarada 1 yıl kurutulmuş özel Divril tulum peyniri, rüzgarda kurutulmuş zeytinden ve farklı ürünlerden elde edilen yağlar, çift sarılı gerçek köy yumurtaları, içinde tohumu olmayan ve köyde yapılan salça…

Yeşilyurt Mah. Galip Erenoğlu Cad. TED Koleji Karşısı Başiskele / Yuvacık